טש מתכת

אודות

טש הינה חברה מובילה המעצבת ומייצרת ריהוט עכשווי באיכות גבוהה למרחבים האורבניים. בעיצוב המוצרים שלנו נלקחים בחשבון לא רק האסתטיקה של המרחבים הציבוריים, אלא גם אלמנטים של נוחות, עמידות ופרקטיות.

נעים להכיר

בעיצוב המוצרים שלנו נלקחים בחשבון לא רק האסתטיקה של המרחבים הציבוריים, אלא גם אלמנטים של נוחות, עמידות ופרקטיות.
אנו מתמחים ביצירת ריהוט למגוון מתחמים אורבניים כגון פארקים, רחובות העיר, שטחים ציבוריים ומסחריים ועוד. קו המוצרים שלנו כולל מערכות ישיבה וספסלים, שולחנות, אשפתונים ומתקני מחזור, מתקני הצללה ופרגולות. כל מוצרנו הינם ייחודיים וניתנים להתאמה על פי צרכי הלקוח. בטש אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים

ביותר,משתמשים בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ומבטיחים לא רק את המוצרים הרעננים והמעוצבים ביותראלא גם מוצרים עמידים עם צורכי אחזקה מינימליים.
המוצרים שלנו מתוכננים כך שיוכלו לעמוד בסביבה הקשוחה ביותר ומותאמים לשימוש בכל ימות השנה.הצוות שלנו כולל מעצבים ומהנדסים המוכוונים לפתח מוצרים ייחודים ומעוצבים העונים על צורכי הלקוחות. מטרתנו היא לעבוד לצד הלקוח על מנת ליצור מוצרים ייחודים שינעימו את זמנו של התושב וישרתו את הלקוח לזמן רב.

icon-clipboard

מדיניות איכות

צפה במסמך
icon-reward

תעודת אחריות

צפה במסמך
icon-touchID

פרופיל חברה

צפה במסמך
icon-checklist

מערכת ניהול איכות

צפה במסמך
החזון של טש בא לידי ביטוי בחדשנות, יצירתיות, איכות ושירות ללא פשרות.

עובדים איתנו

טש הינה חברה מובילה המעצבת ומייצרת ריהוט עכשווי באיכות גבוהה למרחבים האורבניים.לחברה ניסיון רב בעבודה מול רשויות מוניציפליות, משרדי אדריכלים וחברות בנייה ותשתיות המובילות במשק.

Design your city one piece at a time

שלחו הודעה
close-popup

צרו קשר

פרטי תקשורת

צרו איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם

פארק תעשיות בר און, ישראל.
02-9409991

sales@tashmetal.co.il

לחצו לשליחת הודעה

טופס יצירת קשר

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. אנחנו פה בשביל להיות השותפים ליצירה הבאה שלכם.